Τύπος Εργασίας
Full-time
Διάρκεια σύμβασης
Αορίστου
Τοποθεσία
15ο χλμ. Θεσσαλονίκη – Μουδανιών, Θεσσαλονίκης, Θεσσαλονίκης, 57001
Ημερομηνία ανάρτησης
04/09/2024
Ανοιχτή μέχρι
30/11/2024
PDF Export
Τίτλος Θέσης Εργασίας
Geospatial / GIS expert
Περιγραφή

Η εταιρία ΟΜΙΚΡΟΝ ΑΕ με έδρα την Θεσσαλονίκη που δραστηριοποιείται στο χώρο του περιβάλλοντος και των νέων τεχνολογιών, ενδιαφέρεται να συνεργαστεί με νέο επιστήμονα για τη θέση του Geospatial/GIS expert.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάλυση, επεξεργασία και έλεγχος γεωχωρικών δεδομένων
  • Δημιουργία/Διαχείριση GIS εφαρμογών και βάσεων δεδομένων
  • Ανάπτυξη και υποστήριξη γεωχωρικών λύσεων
  • Συνεργασία με τις υπόλοιπες ομάδες για την υλοποίηση εθνικών/ερευνητικών έργων που σχετίζονται με GIS
Προσόντα
  • Τουλάχιστον +3 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε ανάπτυξη αυτοματοποιημένων εργαλείων GIS
  • Άριστη γνώση γεωχωρικών εργαλείων (ArcGIS)
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάση την εμπειρία
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικό και καινοτόμο περιβάλλον

Αν πιστεύετε ότι διαθέτετε τα απαιτούμενα προσόντα και ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στην ομάδα μας, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Close modal window

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!